RYSUNEK

Wykonuję rysunki na zamówienie o różnej tematyce. Głównie są to portrety pojedyncze i grupowe : dzieci, rodzinne, zwierząt, ulubionych aktorów lub piosenkarzy. Mogą one stać się idealnym prezentem na różne okazje: rocznice, urodziny, imieniny, Gwiazdkę. Zawsze dokładam wszelkich starań żeby osiągnąć jak najlepszy efekt. Poniżej znajdują się dokładne informacje dot. zamówienia.

SZCZEGÓŁY ZAMÓWIENIA

Wystarczy przesłać zdjęcia na adres mailowy: blanket123@interia.pl, podając szczegóły wykonania (format, temat, adres do wysyłki gotowego rysunku) oraz ewentualne pytania, po zatwierdzeniu zdjęć czekać na maila z informacją o gotowej pracy, do którego zostanie dołączony skan rysunku oraz informacja o koncie bankowym. Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłam gotowy, rysunek na wskazany adres.

Na wykonanie zlecenia potrzebuję od tygodnia do miesiąca czasu(w zależności od formatu) od momentu zatwierdzenia zlecenia.

Uwaga !

Do wykonania rysunku potrzebuję dużej, wyraźnej fotografii ( min 300 dpi)

- zdjęcie niewyraźne, czyli takie, które posiada szumy, jest zbyt jasne lub ciemne ( nie są widoczne szczegóły, co znacznie utrudnia rysowanie ) zostanie przeze mnie odrzucone ( o czym poinformuję mailowo ).

CENNIK

RYSUNEK OŁÓWKIEM

FORMAT WYMIAR/ w mm CENA/BEZ OPRAWY CENA/Z OPRAWĄ
A4 (210 x 297 ) 70,- 90,-
A3 ( 297 x 420 ) 100,- 130,-
A2 ( 420 x 594 ) 200,- 250,-

INNE ZAMÓWIENIA – CENA DO UZGODNIENIA

KOSZTY PRZESYŁKI:

Do każdego zamówienia doliczam także koszty przesyłki

- przesyłka priorytetowa

- przesyłka polecona

- przesyłka priorytetowa polecona

Realizuję zamówienia z całej Polski

Wszelkie pytania, prośby itp. proszę kierować bezpośrednio na nasz adres e – mailowy: blanket123@interia.pl Zapraszam do współpracy, gwarantuję rzetelność i wysoką

Jakość wykonania.