Wystawa

Witajcie. 17/10/11 - 31/10/11 odbyła się moja pierwsza wystawa Rysunku w Galerii łużyckiej, która została zorganizowana przez Centrum Rozwoju łużyckiej Lubań. Wystawa ta ma szczególne znaczenie dla mnie, bo to jest mój debiut artystyczny. Jest to owoc mojej kilkuletniej ciężkiej pracy. Rysunkiem zajmuję się od najmłodszych lat. Doskonalę swoje umiejętności uczestnicząc w różnych warsztatach organizowanych przez artystów, w tym w zajęciach Otwartej Pracowni Sztuki,  organizowanych przez Galerię Sztuki w Legnicy oraz w prywatnych zajęciach z rysunku i malarstwa. Pracowałem też z żywym modelem.
W swojej twórczości staram się wykorzystywać różne techniki artystyczne. Jednak rysunek ołówkiem jest moja pasja, stąd  koncepcja wystawy.
Na koniec, co jest najważniejsze. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali mnie w tym przedsięwzięciu i pomogli mi od strony organizacyjnej i technicznej. W szczególności chciałbym podziękować dyrektorowi Łużyckiego Centrum Rozwoju, pani Marzenie Różańskiej  za umożliwienie mi zorganizowania tej wystawę.